Boşalmayı Geciktirme

Geciktirici sprey

Boşalmayı Geciktirme

Günümüz erkeklerinin ortak sorunu olan erken boşalma sorunu son dönemlerde popüleritesi son derece arttı. Peki erken boşalma nedir? Boşalmayı geciktirme mümkün müdür? Geciktirici spreyler ne kadar işe yarıyor? Erkeklerin korkulu rüyası haline gelen erken boşalma sorunu gün geçtikçe erkekler tarafından sıkça rastlanılan bir sorun haline geliyor. Bu yüzden aklınızı hep kurcalayan bu soruların cevaplarını dilimin döndüğü kadarıyla sizlere aktaracağım.

  • Erken boşalma nedir?

Öncelikle erken boşalma sorunu aslında nedeni birden fazladır. Nedenleri çok olduğundan kaynaklı çözüm seçenekleri de birden fazladır. Bu yüzden sizlere en popüler erken boşalma nedenini anlatacağım. Erken boşalma şu aralar gerek ekonomik olarak gerek ise ailevi sorunlardan kaynaklı olduğu gözlemlenmiştir. Bu tip sorunlar erkeklerin kafalarını sıkça kurcaladığı için beraberinde stres ve buna bağlı depresyon ile beraber erken boşalma sorunu olması için yeterli olacaktır. Bu yüzden streslerinizden arınmak için şuan ki sosyal sorununuzun ne olduğuna ve buna bağlı çözüm önerilerini kendiniz bularak erken boşalmayı kökünden kaldırabilirsiniz.

Boşalmayı geciktirme mümkün mü?

Boşalmayı geciktirme mümkündür. Bunun yöntemi ise tıbbi ortamda üretilmiş olan geciktirici sprey ve ya kremlerden faydalanmaktır. Bu geciktirici krem ve spreyleri iyi incelemeli ve araştırmalar yapmanız çok önemlidir. Her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de cinsel ürünler her zaman risklidir. Bu sebepten dolayı riski en aza indirgeyen, Almanya’da AR-GE araştırmalarının yapıldığı ve üretildiği bir geciktirici spreyi sizlere tanıtacağım. Bu geciktirici sprey Alman cinsel sağlık markası olan Delay firmasının üretmiş olduğu bir üründür. Delay 48000 geciktirici sprey ile boşalmayı geciktirme oldukça kolay olacaktır. Kullanım şekli diğer spreyleri biraz andırsa da işlev ve içerik açısından oldukça farklı bir üründür. Öncelikle tamamen bitkisel bir üründür. Türkiye’de de gerekli kurum ve kuruluşlardan onay belgelerini almıştır.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Geciktirici spreyler erken boşalmanın çareleri gibi gözükse de fiyatları çok yüksek ve astronomik rakamlardır. Ancak Delay 48000 geciktirici sprey yani size tanıtmış olduğum bu geciktirici spreyin fiyatı ise diğer rakip ürünlere kıyasla daha hesaplı ve ekonomik. Hem sağlığınızı riske etmez hem de cebinizi yakmaz. Bu yüzden Delay 48000 geciktirici sprey cinsel sağlık da çok akıllıca bir alternatif.

1 kutu fiyatı 49 TL , 2 kutu fiyatı 79 TL , 3 kutu fiyatı ise 99 TL.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ya siparişinizi oluşturmak için : 0546 440 0900 & 0850 885 19 44

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*