Delay Geciktirici Krem

Geciktirici sprey

Delay Geciktirici Krem

Şu dönemlerde erkeklerin hepsinin ortak bir problemi var. Oda şu ki erken boşalma. Erkekler arasında bu problem çözümü yokmuş ve ya çok zor bir çözümü varmış gibi gözükse de çözümü çeşitli ürünler kullanarak ya da psikolojik bazı terapilerle çözülebilecek çok ufak bir problem. Bu problemin çok sık bir şekilde erkekleri bulmasının en büyük sebeplerinden biri sosyal hayatlarında yaşadıkları bir takım çalkalanmalar ve ya düzensiz uyku düzeni. Düzensiz bir hayat yaşayan erkeklerin erken boşalma sorununa %60 daha fazla yakalandıkları ve kolay kolay bu sorundan bir türlü kurtulamadıkları Almanya’da yapılan bir anket sonucu ortaya çıktı. Bu anketi ünlü Delay firması tarafından Almanya’nın Hamburg kentinde 20 ile 45 yaş aralığında ki 1000 erkek tarafından gerçekleştirildi. Bu anket ile beraber cinsel sağlık firması olan Delay bu sonuçlara vardı. Bu sonuçlara göre yaklaşık 600 erkeğin düzensiz hayata sahip oldukları ve bundan dolayı erken boşalma sorunu yaşadıkları ortaya çıktı. Diğer %40 kısmının içinden %25 kısmının erken boşalma sorunu yaşamadıklarını ve sorunsuz bir şekilde cinsel hayatlarının devam ettiklerini belirttiler. Geri kalan %15’lik kısmının ise yine aynı şekilde erken boşalma sorunuyla her zaman karşılaşmadıklarını bu yüzden cinsel ilişkilerinde pek fazla sorun yaşamadıklarını belirttiler. Delay firması yaptıkları bu anket sayesinde erken boşalan erkekler için eşsiz bir ürün geliştirdiler. Delay geciktirici krem etiketiyle raflarda yerini alan bu ürün cinsel ilişkilerini erken boşalmalarından dolayı zevksiz yaşayan erkekler için adeta bir sihirli değnek niteliğinde.

Delay Geciktirici Krem Kullanımı

Delay geciktirici krem kullanımı diğer geciktirici ürünlerden pek bir farkı yok. Diğer ürünler gibi cinsel ilişkiye girmeden 30-40 dakika önce penisin sünnetlik kısmı diye tabir edilen yerine masaj yaparak uygulanması taktirde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Delay Geciktirici Krem Fiyatları

Delay geciktirici krem diğer geciktirme ürünlerinden ziyade daha hesaplı ve daha ucuz. Ekonomik fiyatıyla her bütçeye uygun olan bu Delay geciktirici krem şuanda ülkemizde rekor derece de bir talep ile karşılaşmış vaziyette. 1 kutu fiyatı Delay geciktirici krem 49 TL, 2 kutu Delay geciktirme kremi 79 TL, 3 kutu Delay krem 99 TL.

Daha detaylı bilgi almak ve ya satın almak için lütfen arayınız.

0546 440 0900 

0850 840 78 99

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*