Delay Sprey

Geciktirici sprey

Delay Sprey Geciktirici Sprey

Belçika’nın Gent şehrinde bulunan Gent Üniversitesi yaptığı araştırmalar ve açıklamalar ile adından çok kez söz ettirmiştir. Ancak bu sefer öyle bir araştırma yaptı ki tüm cinsel sağlık piyasasını yerinden oynattı. Hem yaptıkları araştırma sonunda vardıkları sonuç bakımından hem de üretmiş oldukları formül ile cinsel sağlık piyasasını yeniden yapılandırdılar. Gent Üniversitesi’nin ünlü araştırmacıları ve doktorları tarafından erkeklerin cinsel yaşantıları hakkında araştırmalarda bulunarak çarpıcı açıklamalarda bulundular. Yaptıkları bu açıklamalar sayesinde tabuları yıkmayı başaran Gent Üniversitesi erken boşalmanın tıp literatüründe bir hastalık olduğunun altını çizerek belirttiler. Ancak bu hastalığın sorununun çok basit olduğunu ortaya çıkarmış oldukları Delay sprey 48000 ile gözler önüne sermiş bulunuyorlar.

Delay 48000 Sprey Nedir?

Diğer firmaların üretmiş olduğu geciktirici spreylere benzemiyor onlar gibi kimyasal barındırmıyor. Bu yüzden herhangi bir sağlık sorunu doğurmuyor ve sizin sağlığınızı riske atmıyor. Arginine barındıran ve tamamen bitkisel bir formüle sahip olan Delay 48000 geciktirici sprey diğer geciktirici spreyler gibi penisinizin uç kısmını anestezi yolu ile dondurmuyor. Diğer firmaların geciktirici spreylerinin işleyişleri penisin ucuna sıkılarak, penisinizi hissizleştiriyor. Ancak Delay 48000 geciktirici sprey rakip firmaların aksine penisinizi dondurmuyor aksine daha fazla his vererek zevkinizi 3’e katlıyor. Kullanan 100 erkek arasında yaptıkları bir deneyde 100 erkeğin 97’sinde ilişkilerinin minimum 30 dakika uzadığı gözlemlendi. Diğer 3 erkeğin ise ortalama 20 dakika ile 25 dakika kadar uzattıkları yapılan deney sayesinde gözlemlendi.

Geciktirici Sprey Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye cinsel sağlık piyasasında geciktirici spreylerin ortalama fiyatları 150 TL ile 225 TL arası değişim göstermektedir. Ancak Delay geciktirici sprey fiyatlarıyla da müşterilerini olabildiğince çok sevindirmeyi çok iyi biliyorlar. 1 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 49 TL 2 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 79 TL 3 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 99 TL 3 Kutu geciktirici krem siparişi verildiğinde 89 TL değerindeki PeniXL penis büyütmeye yardımcı üründen 1 kutu hediye olarak gönderildiklerini belirttiler.

Delay Sprey Nereden Alınır?  delay

Delay sprey kullanmak istiyor ve satın almak istiyorsanız eğer resmi bayisi olan firmaları tercih etmenizde yarar var. Bunun sebebi ise piyasada çok sayıda sahte ürünün olmasından kaynaklı. Orijinal delay sprey i satın almak istiyorsanız eğer 0546 440 0900 ve ya 0850 885 19 44 arayarak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*