Durex Geciktirici Sprey

Geciktirici sprey

Durex Geciktirici Sprey

Erkeklerin şu aralar ortak bir derdi var. Bu dert erken boşalmalarından kaynaklanıyor. Cinsel birlikteliklerini erken boşalma rahatsızlıklarından dolayı erkenden sonlandırıyorlar. Bu durum bir çok çiftin korkulu rüyası haline gelmiş durumda. Erkeklerden kaynaklı bir sorun olmasından dolayı bayanlar tarafından çok şikayet edilen bir durum haline geldi. Bir çok ilişkiyi, evliliği bitirme noktasına kadar getiren erken boşalma belası artık bir takım ilaçlar ve ya geciktirme maksatlı ürünler ile ortadan sorunsuz bir şekilde kalkıyor. Ünlü cinsel sağlık firması Durex tarafından Durex geciktirici sprey bu ürünlerden en çok sivrilen ürün olmayı kısa sürede başarmıştır.

Durex Geciktirici Sprey Nedir?

Durex geciktirici sprey içeriği bakımından insan sağlığını bozacak veya diğer geciktirici spreyler gibi hücreleri öldüren bir yapısı olmadığının yazarak altını çizerek belirtmek istiyorum. Bahsettiğim diğer geciktirici spreyler gibi bu ürünün yapısı bir takım antibiyotik maddeler ile penis ucunu dondurarak hissin etkisini azaltmıyor aksine zevkinizi normalinden daha fazla yaşayabileceğinizi firma yetkilileri bu geciktirici sprey ile mümkün olduğunu belirtiyorlar. Bu geciktirici spreyin iç yapısında tamamen bitkisel ürün kullanılması ve hücreleri öldürmek yerine yenilediğini belirtiyor geciktirici spreyin üretici firması.

Nasıl Kullanılmalıdır?

Geciktirici spreylerin genel bir kullanımı vardır sadece penis ucuna sıkarsın ve penisinizi dondurarak hissiyatı arttırarak ve yaşadığını ilişkiyi zevksiz hale getirir. Fakat Durex geciktirici sprey böyle bir kullanıma ve etkiye sahip değil. Delay geciktirici sprey penisinizin tamamına sıkılıyor ve masaj yaparak her tarafına sürüyorsunuz. Hoş kokusu ile partnerinizi rahatsız etmeyecektir. Özel kokusu da diğer rakiplerinden ayıran bir diğer özelliğidir.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Durex geciktirici sprey piyasada ki diğer geciktirici ürünler gibi yüksek fiyatlar sunmuyor aksine her cebe uygun daha ekonomik fiyatlar sunarak erken boşalma sorunu yaşayan her cebe hitap ediyor. Şuanda tanıtım nedeniyle daha hesaplı fiyatlar sunan Durex firması 1 kutu geciktirici spreyi 49 TL’ye, 2 kutu geciktirici spreyi 79 TL’ye ve 3 kutu geciktirici spreyi 99 TL’ye ayrıca yanında 1 kutu da 89 TL değerinde ki PeniXL penis büyütücü kremi ücretsiz olarak gönderiyor.

Daha detaylı bilgi almak ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmek

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*