En Kaliteli Geciktirici

Geciktirici sprey

En Kaliteli Geciktirici

Erkekler ilişkilerinin sürelerini biraz daha uzatarak unutulması güç orgazmlar yaşamak ve yaşatmak isterler. Ancak bu yazıldığı kadar kolay bir işlem değildir. İstikrar ve bu sorunu fazla kafaya takmamak ile ortadan kaldırılabilir. Öncelikle erken boşalma sorunu yaşayan siz erkekler için bu sorunun neden olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Eğer rahatsız bir ortamda seks yapıyorsanız erken boşalıyor olmanız çok normal. Eğer maddi ve ya manevi bir probleminiz var ise ve bu sizi çok sıkıyorsa erken boşalıyor olmanız çok normal. Eğer ilişki esnasında sizi rahatsız eden bir koku, görüntü ve ya his varsa ve aynı şekilde erken boşalıyor olmanız da bir o kadar normal. Bu sebeplerden dolayı ve ya rahatsızlık bakımından erken boşalıyor olsanız bile geciktirici ürünleri kullanabilirsiniz. Her ne sizi erken boşalmaya iten ve zorlayan bir durum var ise şuan da dünya cinsel sağlık pazarında en kaliteli geciktirici sprey olan Delay 48000 geciktirici spreyi sizlere önerebilirim.

Delay 48000 Nedir?

Alman markası olan Delay tarafından üretilen 48000 kodlu bu geciktirici sprey alışılmışın dışında bir geciktirici sprey. Tamamen bitkisel bir formüle sahip olan bu geciktirme spreyi erken boşalan erkek bireyler için kesin çözüm niteliğinde. Kesin çözüm olan bu geciktirici sprey Türkiye satışı bulunmakta Bakanlık onaylı ve ISO belgeli bir şekilde fatura kesilerek satışı yapılmaktadır. İçerisinde bulunan doğal maddelerin köklerini ve özlerini uzmanlar tarafından esans hale getirilerek en kaliteli geciktirici olan Delay 48000 geciktirici spreyi elde etmişlerdir. Her ilişkinizi en az 30 dakikadan daha fazla uzatmayı hedefleyen Delay firması deneyler ve testler sayesinde bunu başarmıştır.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Türkiye cinsel sağlık piyasasında satılan geciktirici ürünlerinden %60’ı sahte ve ya tarihi geçmiş ürünlerden oluşuyor. Bu rağmen fiyatları diğer ürünler gibi değil aksine daha yüksek fiyatlar biçerek müşterilerin aklını çelmeye çalışıyor. %40’lık kısmını oluşturan orijinal geciktirici kremler ve spreyler ise çok yüksek fiyatlar sunarak erken boşalan erkeklerin ceplerini yakıyor. Şuanda ülkemizin cinsel sağlık piyasasında en kaliteli geciktirici unvanını alan Delay 48000 geciktirme spreyi tanıtım nedeniyle her keseye uygun fiyatlar ile erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için adeta sihirli bir değnek.

Daha detaylı bilgi almak ve ya satın almak için :

0546 440 0900 

0242 252 0 112

 

 

 

 

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*