Erken Boşalan Erkek

Geciktirici sprey

Erken Boşalan Erkek

Dünyaca ünlü Hollanda Tıp Üniversitesi yaptığı araştırma ile erkekleri kızdıracak bir takım açıklamalarda bulundu. Erkekler arasında erken boşalma alay konusu olduğundan dolayı dünya genelinde ki erkeklerin %70’i erken boşalan erkek sınıfında olduğunu ortaya koyan Hollanda Tıp Üniversitesi bu araştırmalarının erken boşalmaya savaş açtıklarından dolayı ve yeni bir ürün geliştirmek için yaptıklarını da açıklamalarına eklediler. Eindhoven başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinin başkentlerinde bir takım anketler yaparak bu teze ulaştıklarını ve toplamda 1000 erkek üzerinde bu anketi gerçekleştirdiklerini de belirttiler. 1000 erkeğin neredeyse 650’sinin erken boşalma sorunu yaşadığını ve bu sorununu nasıl çözeceklerini bilmedikleri ortaya çıktı. Çok haklılardır ki erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için birçok ürün üretildi ancak henüz etkisi %100 olan bir ürün daha piyasaya sunulmadığı da bir gerçek. Bu yüzden Amsterdam Üniversitesi’nde görev alan ödüllü Üroloji Profesörü Flexin Groningen yönetiminde gerçekleştirilen bu araştırma toplam da kendi dallarında uzman 44 uzmanı bir arada barındırarak erken boşalma tedavisinde neredeyse sona yaklaşıldı.

Novagra Geciktirici Hap

Erken boşalan erkek Novagra sayesinde %70’e varan bir başarı ortalaması ilişkilerini sorunsuz uzattıkları ortaya çıktı. Novagra hapı sayesinde artık bir gecede defalarca ilişkiye girebileceksiniz. Önerilen 1 ay sürekle devamlı kullanıldığı takdirde yaptığı etkinin kalıcı hale dönüştüğü klinik testler sonucunda ispatlanmıştır. Geciktirme hapı ortalama olarak ilişkinize 30 – 45 dakika arasında bir süre ekleyecektir. Bir gıda takviyesi olan Novagra, içeriği tamamen bitkisel özlerden üretilmiş ve herhangi bir yan etkisi kesinlikle bulunmamaktadır.

Novagra Nasıl Kullanılır?

Erken boşalan erkek Novagra geç boşalma hapını nasıl kullanmalıdır? Novagra geciktirme hapı bir tedavi ürünü olduğundan dolayı her akşam tok karna kullanmanız çok daha iyi verim almanızı sağlayacaktır. 1 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmanız durumunda  erken boşalma sorunundan  kesin bir şekilde kurtulacak ve Novagra geciktirici hap sayesinde her ilişkinizi minimum 45 dakika kadar uzatacaksınız.

Novagra Fiyatları

Resmi Türkiye bayisi olan HBT ilaç A.Ş tarafından ülkemizde satış ve dağıtımı yapılan Novagra’nın önerilen satış fiyatının 69 TL olduğunu belirtirken, bu fiyatın altında satış gösteren ürünler ya sahte ya da tarihi geçmiş ürünler olduğunu söyleyerek uyarılarda bulundu.

http://www.48saatgeciktiricihap.com/sayfa.php?id=4 ve ya 0546 440 0900 telefon numaralarından 7/24 sipariş verebilirsiniz.

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*