Erken Boşalan Erkekler Tedavi

Geciktirici sprey

Erken Boşalan Erkekler Tedavi

Cinsel ilişki sürelerini uzun tutmak isteyen çiftler ve bu sebepten dolayı doğan sorunların çözümü aslında erkeklerin elinde. Cinsel birliktelik süresini belli nedenlerden dolayı kısa tutan ve yaşadıkları bu seks deneyimleri kısa olmasının bir çok çözüm yolu mevcut. Bu yüzden erken boşalan erkekler tedavi için bir çok yolu denerler. Bu yollardan bir kısmı internette gördükleri reklamlar ve ya çevrelerinden aldıkları tavsiyeler doğrultusunda. Peki ya bunlardan hangileri cinsel ilişki süresini uzatabilir yada daha haz dolu anlar yaşatabilir ki? Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler bu yazım ile hem seksten daha fazla doyum ve haz alacak hem de cinsel birleşme sürelerini uzatabilecekler.

Nasıl Yapılır?

  • Sık Sık Konuşma

Çiftler cinsellikle ilgili istek, beklenti ve duygularını birbirine açıkça ifade edebildikleri bir iletişimde olmalıdır. Seks esnasında ne yaparsanız onu daha çok mutlu edebileceğinizi ve ya sizin daha çok mutlu olmanız için ne yapması gerektiğini çekinmeden konuşmalısınız. O akşam sırf eşinin gönlü olsun diye o akşam seks yapan bir kadın, çok soğuk davranıp eşinin yeterince haz almasını engelleyebilir, bu süreç devam ederse erkekte erken boşalma gibi sorunlar baş gösterebilir. Açık ve rahat bir iletişim bu tür sorunları engeller, cinsellikte istediği ve istemediği şeyleri çekinmeden konuşabilen çiftler cinsellikten daha çok keyif alır.

  • Geciktirici Spreyleri Deneyin

Erken boşalan erkekler tedavi için sık sık başvurdukları bu tip cinsel sağlık ürünleri günümüzde de çok yaygın. Ancak bunlardan doğru olanları kullanmalı ve onlardan verim almamız muhtemel. Bu tip geciktirici spreyler ve ya geciktirici kremler şuan da erken boşalan erkekler tedavi için gittikleri doktorlar tarafından sıkça tavsiye ediliyor. Erken boşalan erkekler tedavi si için ülkemizin en popüler ürün olan Delay 48000 geciktirici spreyi biraz tanıyalım: Geciktirici spreylerin genel bir kullanımı vardır sadece penis ucuna sıkarsın ve penisinizi dondurarak hissizleştirir ve yaşadığını ilişkiyi zevksiz hale getirir. Ancak Delay 48000 geciktirici sprey böyle bir kullanıma ve etkiye sahip değil. Delay 48000 geciktirici sprey penisinizin tamamına sıkılıyor ve masaj yaparak her tarafına sürüyorsunuz.

Geciktirici Sprey Fiyatları

1 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 49 TL 2 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 79 TL 3 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 99 TL 3 Kutu geciktirici krem siparişi verildiğinde 89 TL değerindeki PeniXL penis büyütmeye yardımcı penis büyütücü krem hediye olarak gönderilmektedir.

 

 

 

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*