Erken Boşalmanın Çareleri

Geciktirici sprey

Erken Boşalmanın Çareleri

Erken boşalmanın çareleri nelerdir? Nasıl erken boşalmadan kurtulabilirim? İlişki esnasında çok erken boşalıyorum ne yapabilirim? gibi sorular ile kendilerini yiyip bitiren erkek okurlarım için erken boşalmanın çareleri hakkında bir takım araştırmalarda bulundum. Öncelikle erken boşalma sorunun bir çok nedeni olabilir. Bu nedenlerin en başında stres, uykusuzluk, düzensiz uyku sistemi ve metabolizma önde gelir. Bu tip sorunlar ile başa çıkıp bu sorunları ortadan kaldırmak tüm erken boşalma sorununu ortadan kaldıracaktır. Öncelikle stresi yenmek için gerekli şartları yerine getirerek başarıya ulaşabilirsiniz. Düzenli beslenme ve uyku düzeni çok önemli olduğundan dolayı erken boşalmayı bu sorunları ortadan kaldırarak da çözebilirsiniz. Ancak bunların yanında geciktirici spreyler de kullanarak boşalma sürenizi uzatarak orgazmın doruklarına ulaşabilirsiniz. Orgazmı arttırmak hem çeşitli seks pozisyonları ile olduğu gibi ilişki süresinin uzaması da orgazm anında alacağınız hissiyatı da arttırıyor. Erken boşalan erkekler bu hissiyattan mahrum olarak başarısız geceler ile partnerlerini mutlu edemezler. Bu yüzden geciktirici sprey kullanarak hem erken boşalmayı hem de ilişki esnasında alacağınız zevki arttırabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Erkekler internette ve ya doktorlardan yardım aldıkları esnada erken boşalmanın çareleri olarak her zaman geciktirici spreyler ve ya bunun gibi geciktirici maksatlı ürünler ile karşılaşır. Bu ürünlerin hepsinin ortak bir kullanım şekli vardır. Bu kullanım şekilleri ilişkiye başlamadan 20 ila 30 dakika önce kullanılır ve lokal bir şekilde penis ve ya çevresine uygulanarak kullanılır. Oral şekilde alınan geciktirici haplarda vardır ama geciktirici spreyler gibi etki gösteremezler. Bunun sebebi ise geciktirici spreyler ve ya geciktirici kremler direkt olarak lokal penise uygulandığı için daha çok verim almanız muhtemeldir.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Geciktirici spreyler erken boşalmanın çareleri gibi gözükse de fiyatları çok yüksek ve astronomik rakamlardır. Ancak Delay 48000 geciktirici sprey yani size tanıtmış olduğum bu geciktirici spreyin fiyatı ise diğer rakip ürünlere kıyasla daha hesaplı ve ekonomik. Hem sağlığınızı riske etmez hem de cebinizi yakmaz. Bu yüzden Delay 48000 geciktirici sprey cinsel sağlık da çok akıllıca bir alternatif.

1 kutu fiyatı 49 TL , 2 kutu fiyatı 79 TL , 3 kutu fiyatı ise 99 TL.

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*