Erken Boşalmanın Sebepleri

Geciktirici sprey

Erken Boşalmanın Sebeplerivg

Erken boşalmanın sebepleri nelerdir? Çözümü mümkün mü? Geciktirici spreyler işe yarıyor mu ? Almanya’da yapılan bir araştırma sonucu erken boşalmanın birçok sebebi var imiş. Erken boşalmanın sebepleri ; stres, uykusuzluk ve yorgunluk hissi geliyor. Yorgunluk hissiyatını ortadan kaldırarak erken boşalmayı yenmek Almanya’da yapılan araştırma sonucu üretilen geciktirici sprey ile mümkün. Ünlü cinsel sağlık firması Viga ile ortak yürütülen bu araştırmanın meyvesi olarak Stag 9000 geciktirici sprey meydana getirildi.

Bitkisel Geciktirici Sprey

Diğer firmaların üretmiş olduğu geciktirici spreylere benzemiyor onlar gibi kimyasal barındırmıyor. Erken boşalma sebepleri Viga 9000 sayesinde ortadan kalkıyor ve daha güçlü orgazmlar yaşıyorsunuz. Bu yüzden herhangi bir sağlık sorunu doğurmuyor ve sizin sağlığınızı riske atmıyor. Arginine barındıran ve tamamen bitkisel bir formüle sahip olan Viga 9000 geciktirici sprey diğer geciktirici spreyler gibi penisinizin uç kısmını anestezi yolu ile dondurmuyor. Diğer firmaların geciktirici spreylerinin işleyişleri penisin ucuna sıkılarak, penisinizi hissizleştiriyor. Ancak Viga 9000 geciktirici sprey rakip firmaların aksine penisinizi dondurmuyor aksine daha fazla his vererek zevkinizi 3’e katlıyor. Kullanan 100 erkek arasında yaptıkları bir deneyde 100 erkeğin 97’sinde ilişkilerinin minimum 30 dakika uzadığı gözlemlendi. Diğer 3 erkeğin ise ortalama 20 dakika ile 25 dakika kadar uzattıkları yapılan deney sayesinde gözlemlendi.

Viga 9000 Nasıl Kullanılır ?

Viga 9000 ilişkiye başlamadan yarım saat öncesinden penisinize sıkılarak kullanılıyor. Diğer spreyler gibi penisinizi uyuşturmuyor aksine penisiniz de ki hücreleri yenileyerek daha çok zevk almanızı sağlıyor. Tamamen bitkisel bir ürün olan sayesinde erken boşalma sebepleri ortadan kalkıyor.

Geciktirici Sprey Fiyatları Ne Kadar?asdaf

Türkiye cinsel sağlık piyasasında geciktirici spreylerin ortalama fiyatları 150 TL ile 225 TL arası değişim göstermektedir. Ancak Delay geciktirici sprey fiyatlarıyla da müşterilerini olabildiğince çok sevindirmeyi çok iyi biliyorlar. 1 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 49 TL 2 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 79 TL 3 Kutu Geciktirici Sprey Fiyatı 99 TL 3 Kutu geciktirici krem siparişi verildiğinde 89 TL değerindeki PeniXL penis büyütmeye yardımcı üründen 1 kutu hediye olarak gönderildiklerini belirttiler.

Daha detaylı bilgi almak ve ya siparişinizi oluşturmak için : 0850 840 78 99  & 0546 440 0900 numaralı sipariş hatlarını arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*