Erken Boşalmaya ilaç

Geciktirici sprey

Erken Boşalmaya ilaç

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler ürologlarına danışarak ve ya çeşitli yollara başvururlar ve erken boşalmaya ilaç araştırması yaparlar. Hangi ürünün erken boşalma sorunu için birebirdir, hangi ürün bitkiseldir gibi kafalarında bir çok soru işaretleriyle bu dertlerini düşünmekten kendilerini alıkoyamazlar. Ancak Novagra firmasının üretmiş olduğu erken boşalmaya ilaç niteliğinde olan Novagra 30’lu kapsüller, son zamanların en popüler ve en etkili ürünü haline geldi. Almanya menşeili olan bu geciktirici hap erken boşalma sorunu ile ikili ilişkilerinde sorun yaşayan çiftler ve özellikle erkekler için çok önemliydi bu ürünün üretilmesi. Novagra firmasının kendi bünyesinde yaptığı araştırmalar ve deneyler ile de tescillenen bu ürünü Fransa ve Türkiye’de araştırarak etkilerinin nasıl olduğunu ve insan sağlığı açısından herhangi bir zararının bulunmadığı bu ülkelerde onayladı. Bu onayı alan erken boşalmaya ilaç lar dünyasında en etkili ürün olma yolunda emin adımlarla ilerleye Novagra ürünü şuanda yaklaşık olarak 77 ülkede satışı yapılıyor. Belli başlı ülkelerde bayilik sistemi ile yürüyen satışlar içerisinde Türkiye’de de Novagra’nın bayisi var. Bu sayede sizlere daha iyi destek sağlıyorlar ve daha iyi bir geri dönüş sağlıyorlar. Mutlu müşteri hizmetleri ile de sizlere çok daha iyi hizmet veren HBT ilaç A.Ş yani Novagra Türkiye resmi bayisi müşterilerine yaptıklar çeşitli kampanyalar ile de onları sevindiriyor.

Novagra İçeriği

1 kapsül Novagra 600 MG olup içeriği şu şekildedir;

  • Çoban Çantası – 150 Mg
  • Tribulus Terrestris – 150 Mg
  • Glycmhiza Galabra – 100 Mg
  • Trigonella Foenum – 50 MG

Novagra Fiyatları

Dünya piyasasında tek erken boşalmaya ilaç niteliğinde olan Novagra 30’lu kapsül hem ekonomik hem de tedavi ürünü olmasıyla da rakiplerinden kendini bir hayli sıyırıyor. Fiyatıyla erken boşalma sorunu yaşayan her bütçe ile normal karşılanan bu ürün piyasada ki diğer haplar ve ya geciktirici spreyler gibi astronomik rakamlar ile müşterilerinin karşısına çıkmıyor. 1 kutu Novagra fiyatı 69 TL, 2 kutu Novagra fiyatı 120 TL, 3 kutu Novagra fiyatı ise sadece 170 TL.

Daha detaylı bilgi almak ve ya satın alma işlemlerinizi gönül rahatlığı ile oluşturabilmek için lütfen arayınız : 0546 440 0900 

 

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*