Erken Boşalmayı Önleme

Geciktirici sprey

Erken Boşalmayı önleme

Erken boşalmayı önleme adı altında bir çok hem zirai hem de tıbbi yöntem vardır. Ancak bunlar sorunsuz gibi gözükse de insan bünyesinin çeşitleri fazla olduğundan kaynaklı herkese aynı tepkiyi göstermez. Bu sebepten dolayı geciktirici sprey ve ya geciktirici krem kullanmadan önce erken boşalmayı önleme yazımızı mutlaka sonuna kadar okumalısınız. Erken boşalma sorunu tıp literatüründe bir sağlık sorunu olarak geçer. Ancak diğer sağlık sorunları gibi uzun tedaviler gerektiren ve ya çözümü imkansız olan bir şey değildir. Doğru araştırma yapmak ve azimle ilerlersek eğer başarıya ulaşmamız açısından herhangi bir sorun yoktur. Bu yüzden erken boşalmayı önleme adı altında satılan her ürüne itibar etmemeli ve iyi araştırmalı sık elemeliyiz. Şuan da Türkiye pazarına yavaş yavaş giren ve haberlere konu, dergilere bile kapak olan bir geciktirici sprey var.

Delay Geciktirici Sprey

Şimdiye kadar kullanmış olduğunuz ve ya kullanacağız tüm ürünleri bir kenara bırakıp Delay markasının eşsiz ürününe merhaba deyin. Delay geciktirici sprey Almanya merkezli bir cinsel sağlık firmasının amiral gemisi olarak nitelendirdikleri bir ürün. Bu geciktirici sprey kendi alanında yayın yapan dergilere kapak, çeşitli haber sitelerine ve kanallarına da konu oldu. Delay 48000 geciktirici sprey şuanda piyasada gelmiş geçmiş tüm geciktiricilerden farklı bir formda ve ayrıca tamamen bitkisel. En çok dikkat etmeniz gereken konu bu. Tamamen bitkisel olan bir başka geciktirici sprey şuanda dünyanın hiç bir yerinde yok. Delay sayesinde erken boşalmayı önleme hayallerinize ulaşabilir ve minimum 45 dakika ilişki yaşayarak partnerinizle unutlması güç geceler yaşayabilirsiniz. Delay’ı ilişkiye başlamadan yarım saat önce penisinize 3 defa sıkarak uyguluyorsunuz. Uyguladıktan yarım saat sonra ilişkiye girebilir ve ilişki sürenizi uzatabilirsiniz.

Delay Geciktirici Sprey Fiyatları

Erken boşalmayı önleme adı altında en etkili olan bu geciktirici sprey emsallerine göre hem daha ucuz hem daha etkili. Genellikle cinsel sağlık piyasasında bir ürün bitkisel ise fiyatı da aynı orantıda artıyordu. Ancak Delay 48000 geciktirici sprey tamamen bitkisel olmasına rağmen fiyatları da oldukça ekonomik. 1 kutu fiyatı 49 TL, 2 kutu fiyatı 79 TL, 3 kutu geciktirici spreyin fiyatı ise 99 TL. Ayrıca 3 kutu alan müşterilerine yetkili firma 89 TL değerinde ki penis büyütmeye yardımcı PeniXL’ ücretsiz olarak gönderiyor.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ya satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için : 0546 440 0900 & 0850 885 19 44

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*