Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Geciktirici sprey kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak ve aklınıza takılanları sormak isterseniz 0546 440 0900 numaralı telefon hattımızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Geciktirici sprey ürünümüzden en iyi etkiyi görebilmeniz için lütfen belirtilen kullanım talimatlarına uymanızı rica ediyoruz. Bir çok erkek, geciktirici sprey kullanımını yanlış bildiğinden dolayı tam olarak sonuç elde edemiyor. Aslında bu konunun sebebi kişilerden ziyade, sezonluk geciktirici sprey satışı işine girip, merdiven altı ürünleri pazarlayıp piyasadan çekilen kişilerdir. 13 yıllık cinsel sağlık sektörü deneyimimizde bu tarz sahte geciktirici sprey satıcıları ile maalesef çok kez karşılaştık.

geciktirici büyütücü

Erken boşalma problemi olan veya cinsel birliktelik sürelerini uzatmak isteyen erkekler tarafından tercih edilen geciktirici sprey kullanarak gireceğiniz ilişkileriniz ortalama 30-45 dakika aralığında olacaktır.

Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı bilinenin aksine çok basit değildir fakat etkisi de bir o kadar fazladır.Geciktirici sprey kullanmadan önce penisi ıslak mendil aracılığı ile temizlememiz gerekiyor. Bu konu zorunlu olmasa da, gözenekleri açıp daha iyi nüfus edeceğinden dolayı daha iyi etki için tavsiye edilmektedir. Islak mendil ile penisin sap kısmı temizlendikten sonra geciktirici sprey penisin uç kısmına 3 defa kısa aralıklarla püskürtülür ve yarım saat beklenir. Bu bekleme sürecine uymanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Uygulama kısmında penisin ucunun alt kısmı da unutulmamalıdır.

Geciktirici sprey kullanımı, bayana rahatsızlık veriyorsa, ilişkiye girmeden önce penisi yıkayabilirsiniz. Bu yıkama  işlemi de zorunlu olmayıp, bazı bayanların hassas dönemlerinde uyuşukluk vermesini engellemek için bir tavsiye niteliğindedir. Penis yıkandığı zaman, geciktirici spreyin etkisinde %10-20 arasında azalma meydana gelebilir.

Geciktirici spreyden beklenen etki alınamazsa sıkım miktarı artırılarak, penisin sadece uç kısmına değil, bütün bölümlerine kullanılması tavsiye edilir.

Geciktirici sprey kötü koku içermez, kullanıldığı zaman ilişki esnasında bayan tarafından anlaşılmaz.

Oral olarak ilişkiye girmeyi düşünen erkeklerin ilişki öncesi uzuvlarını yıkamaları tavsiye edilmektedir.

Bir gecede birden fazla ilişkiye girmek isteyen erkeklerin geciktirici spreyi ilk ilişkilerinde kullanmaları yeterlidir. Daha sonraki girecekleri ilişkilerde geciktirici spreyin etkisi devam edecek olup, yeniden kullanılmasına gerek kalmamaktadır.

Delay 48000

Uyarı ve Yan Etkileri

Geciktirici spreyin bilinen bir yan etkisi gözlenmemiştir.Penis kısmında açık yara bulunan ve alerjisi olan erkeklerin geciktirici sprey kullanmalarını tavsiye etmemekteyiz. Beklenmeyen bir yan etki gözlemlenirse lütfen en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.