Geciktirici

Geciktirici sprey

Geciktirici SpreyGeciktirici

Hem erkekler hem de bayanlar cinsel birleşme olan seksi uzun tutmayı daha çok sever. Bayanlar daha geç orgazma ulaştığından dolayı, erkeklerde ise cinsel birleşimin süresi artarsa daha çok zevk alırlar ve böylelikle her iki cinsiyette uzun süreli ilişkileri tercih ederler. Bu sebepten dolayı bayanlar erkekler içerisinden geç boşalan ve onları cinsellik olarak tatmin eden erkekleri daha çok severler. Sizin maksimum ilişkiniz 5 dakika ise bu rakam bayanı tatmin etmek için oldukça kısa bir süre olduğundan dolayı partnerinizi tatmin edemezsiniz ve erken boşalma sorunu yaşadığınızdan dolayı belki ilişkiniz bitme noktasına kadar gelebilir. Bu yüzden erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak için bir takım yollara başvurmalı ve ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Bunun en popüler ve en etkili yollarından biri geciktirici kullanmaktan geçer.

Delay Geciktirici Sprey

Almanya bayraklı olan Deadly Shark Delay 48000, dünya genelinde erken boşalan ve bu sebepten dolayı bir takım sorun yaşayan erkekler için özel olarak üretilmiştir. Almanya’nın Köln eyaletinde bulunan ar-ge istasyonlarında ve laboratuvarlarında özel olarak üretilen Deadly Shark Delay 48000, tamı tamına 2 yıl boyunca üretimi için en ideal esansı üretmek için kendi dallarında uzman ve kendilerini kanıtlamış 69 kişi çalıştı. 2014’de tamamen araştırılması bitirilen ve piyasaya sürülen Deadly Shark Delay 48000, geciktirici denildiği zaman ilk akla gelen ürün. Kısa ismi olan Delay 48000 olan bu geciktirici dünya ile paralel ve aynı fiyatlar ile de ülkemizde ki cinsel sağlık pazarlarında ki raflarda yerini almıştır. Ancak ülkemizde sahtecilik ve kaçakçılık çok yüksek olmasından dolayı siz de tahmin edebilirsiniz ki sahteleri de yok değil. Bu yüzden Delay 48000 geciktirici sprey alacaksanız zira medikal ve ilaç şirketi olan HBT ilaç A.Ş ‘den temin etmelisiniz. HBT ilaç A.Ş Deadly Shark Delay 48000’in resmi Türkiye bayisi.

Delay 48000 Fiyatları delay

Cebinizi ve sağlığınızı düşünüyorsanız eğer Deadly Shark Power sprey 48000’i almanızı tavsiye ederim. Hem etkisini yapmış oldukları bir takım testler ve raporlar ile de onaylayan bu ürün fiyatıyla da sağlığınızı düşündüğü gibi cebinizi de düşünüyor. Sahte ürünlere yüksek rakamlar vermek yerine Delay 48000 geciktirme spreyinin 1 kutusuna 49 TL, 2 kutusuna 79 TL ve 3 kutusuna da sadece 99 TL vererek erken boşalmadan kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve ya satın almak için lütfen arayınız.

0546 440 0900 

0242 606 0543

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*