Geciktirme Spreyi

Geciktirici sprey

Geciktirme Spreyi

Erkek bireylerin bir kısmında dönem dönem görülen bu rahatsızlık en kolay ve en başarılı çözülebilen uyum sorunudur. Herkesin içinde her problemi çözecek yetenek, bilgi ve güç mevcuttur. İstemek, başarıya inanmak, gerekli maddi, manevi bedelleri ödemek, doğru yerde, doğru şekilde, doğru zamanda bu yolları izlemek ve kurallara ayak uydurarak erken boşalma problemini çözebilirsiniz. Erken boşalmalarından dolayı zevksiz ve kısa geceler yaşayan uzun gecelere, zevk dolu saatlere hasret kalan siz değerli okurlarım için geciktirme spreyi hakkında yaptığım araştırmalarım sonucu hazırladığım yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Geciktirme Spreyi Nedir?

Geciktirme spreyi adı üstüne boşalma sürenizi geciktirerek ilişkilerinizi uzun tutmanıza yarayan bir tür lokal anestezi ürünüdür. İlişkiye girmeden yarım saat önce penisin uç kısmına sıkılarak uygulanması gereken bu spreylerin hissiyatınızı azaltmaz aksine arttırır. Bu sayede hem daha zevkli ilişkiler yaşarsınız hem de daha uzun ilişkiler yaşarsınız. İlişkinizi uzun tutarak partnerinizi daha çok mutlu edebileceksiniz.

Geciktirme Spreyi Kullanımı

Sprey ilişkiden 30 dakika önce penisin sadece uç kısmına 3 defa sprey sıkılır ve hafif şekilde masaj yaparak emilimi sağlanır ve ilişkinizi 30-45 dk arasında uzatır. Etkisi gece boyu devam edecektir. Hemen sıkıp ilişkiye girerseniz spreyimizden tam olarak verim alamazsınız. 3 defa sıkmak yeterli gelecektir fakat etkisi çok fazla veya beklenilen orandan az olursa bu sayısı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Geciktirici sprey 45 ml olup, 30 sefer kullanılabilmektedir. Bir kutu geciktirici sprey 2-3 ay aralığında bir müşterimize yeterli olacaktır.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Geciktirici spreylerin Türkiye’de ki ortalama fiyatları 100 TL ile 200 TL arası uçuk rakamlardır. Ancak Delay 48000 geciktirme spreyi oldukça uygun fiyatıyla Türkiye’de erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için adeta biçilmiş kaftan olma özelliğinde. Hem fiyatıyla hem de etkisiyle lider geciktirici sprey olan Delay 48000 kullanan erkekler arasında %100 memnuniyet garantisi veriyor. 1 kutu geciktirici spreyin fiyatı 49 TL 2 kutu geciktirme spreyin fiyatı 79 TL 3 kutu erken boşalma sprey fiyatı 99 TL 3 kutu geciktirici sprey siparişi verildiğinde 89 TL değerindeki PeniXL penis büyütmeye yardımcı penis büyütücü krem hediye olarak gönderilmektedir.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ya satın almak için lütfen arayınız. 0546 440 0900 & http://www.geciktiricispreyci.com/siparis.html

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*