Geciktirme Yöntemleri

Geciktirici sprey

Geciktirme Yöntemleri

Erken boşalan erkekler ilişkilerini daha uzun tutmak için çeşitli yollar denerler. Bunlar kimi zaman çeşitli geciktirme yöntemleri olur kimi zaman ise geciktirici ürünler olur. Ancak bu yollar ne kadar denense de insanın bünyesi açısından değişiklik gösterebilir. Bu yüzden her ürün ve ya geciktirme yöntemleri istediğimiz etkiyi bize göstermez. Erken boşalmalarından dolayı zevksiz ve kısa geceler yaşayan uzun gecelere, zevk dolu saatlere hasret kalan siz değerli okurlarımız için araştırmalarım sonucu hazırladığım yazımı okumanızı tavsiye ediyorum.

  • Ön Sevişmeyi Uzatın!

Kadınlar ön sevişmeden büyük bir haz alırlar, ön sevişme süresinin en az 25 dakika olması gerekir. Erkeğin erken boşalma sorununu denetim altına alması ve kadının orgazma ulaşabilmesi için ön sevişme yapılmalıdır. Ön sevişme sırasında dokunma, okşama ve haz alıp haz vermeye odaklanan, birbirine olan sevgisini sevişerek gösteren çiftin cinsel ilişki süresi uzar.

  • Rahat Ortam Ayarlayın

Geciktirme yöntemleri arasında en basit tekniklerden olan rahat ortam ayarlamak size ve eşinize çok özel anlar yaşatacaktır. Güvenli ve rahat olan bir mekanda cinsellik her zaman daha keyiflidir. Konforsuz ve güvensiz bir ortamda olan çiftin yaşayacağı haz ve keyif azdır ve ilişki kısa sürelidir. Hele ki basılma riski ve ya yasaklı  bölgelerde seks yapmak her zaman daha zevksiz olacaktır. Çünkü bir yakalanma riski olduğundan dolayı hem erkek hem de bayan açısından çok olumsuz bir seks deneyimi olacaktır.

  • Geciktirici Sprey ile Tanışın!

Boşalma sürenizi geciktirmeye yönelik piyasa da birçok geciktirici spreyler ve geciktirici kremler dolanıyor. Bu ürünleri kullanarak başarıya ulaşmak mümkün mü? Geciktirici krem ya da sprey kullansam işe yarar mı? Gibi sorularını her gün duyuyoruz. Biz duyduğumuz gibi çeşitli firmalar da bu sorunlarınızı duymuş olacaklar ki çözüm yolları için çalışmalar yapmışlardır. Bu firmalardan en güvenilir marka olan üncü cinsel sağlık ürünleri öncüsü Alman Delay firması erken boşalan erkek bireylerimiz de bir ürün geliştirmişlerdir.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Geciktirme yöntemleri denilince aklımıza ilk olarak geciktirici spreyler geliyor. Ancak bu ürünlerin fiyatları nedir? Ortalama Türkiye cinsel sağlık piyasasında ortalama geciktirme yöntemleri ürünleri 150 TL ile 200 TL arası değişiklik göstermektedir. 1 kutu fiyatı 49 TL, 2 kutu fiyatı 79 TL, 3 kutu fiyatı ise 99 TL.

Daha detaylı bilgi almak ve ya siparişinizi oluşturmak için : 0546 440 0900 &

 

 

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*