Joy Drops Geciktirici Sprey

Geciktirici sprey

Joy Drops Geciktirici Sprey

Günümüz çağında insanların canını bir çok şey sıkıyor. Bunlar kimi zaman sosyal sıkıntılar kimi zaman maddi sıkıntılar kimi zaman ise söylemekten çekindiğimiz cinsel sağlık sorunlarıdır. Ancak ilk başta saydığım iki sorundan dolayı cinsel sağlık sorunları oluşur. Bu yüzden cinsel sağlık sorunlarının çözümünde sosyal yaşantımızda yaşadığımız ve başımıza bir takım olay bunlara yol açıyor. Sosyal hayatımızı zora sokan ve bizi daraltan bu sorun erkeklerde genellikle erken boşalma sorununu meydana getirir. Erken boşalma sorununu ise en kolay yoldan çözmek için bir kaç adım var. Bu adımlardan biri sosyal hayatımızda yaşadığımız çalkalanmaları engellemek ve ya bir takım erken boşalma ürünleri kullanmaktan geçiyor. Erken boşalma ürünü kullanacaksanız eğer joy drops geciktirici sprey kullanmanızı öneririm.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır ?

Sprey ilişkiden 30 dakika önce penisin sadece uç kısmına 3 defa sprey sıkılır ve hafif şekilde masaj yaparak emilimi sağlanır ve ilişkinizi 30-45 dk arasında uzatır. Etkisi gece boyu devam edecektir. Hemen sıkıp ilişkiye girerseniz joy drops geciktirici sprey den tam olarak verim alamazsınız. Süresine dikkat edildiği taktirde çok iyi bir verim alabilirsiniz. 3 defa sıkmak yeterli gelecektir fakat etkisi çok fazla veya beklenilen orandan az olursa bu sayısı kendiniz ayarlayabilirsiniz.
Joy Drops geciktirici sprey 45 ml olup, 50 sefer kullanılabilmektedir. Bir kutu geciktirici sprey 3-4 ay aralığında bir müşterimize yeterli olacaktır.

Geciktirici Sprey Fiyatları

Joy Drops geciktirici sprey şuanda ülkemizin cinsel sağlık piyasasında satışı gerçekleştirilen en etkili ve ekonomik ürün olma yolunda ilerliyor. Türkiye cinsel sağlık pazarında kısa sürede büyük bir başarıya ulaşarak müşterilerinden %100 olumlu geri bildirimler alarak erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin gözdesi haline geldi.

1 Kutu fiyatı 49 TL, 2 kutu fiyatı 79 TL ve 3 kutu fiyatı 99 TL olan Joy Drops geciktirici sprey şuanda ülkemizde satılan en ekonomik erken boşalma ürünü. Kargo ve tüm vergiler dahil olarak satışa sunulan bu ürüne çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve ya satın alma işlemlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirmek için lütfen arayınız :

0546 440 0900

0850 885 19 44

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*