Porcodile Sprey

Geciktirici sprey

Porcodile Sprey

Cinsel birliktelikler de erken boşalan erkekler kendilerini daha etkisiz ve daha soyut hissederler. Böyle hissetmelerinde tabi haklılar. Çünkü bayanların hep hayalidir uzun penisli ve geç boşalan erkekler. Ancak biz erkekler çeşitli nedenlerden dolayı erken boşalarak bu cinsel birlikteliklerin o eşsiz havasını kaçırarak, büyüsünü bozuyoruz. Bu büyüyü bozan bir kaç sebep var aslında. Sosyal hayatınızda ki yaşadığınız çalkantılar, iş hayatınızda ki başarısızlıklar ve en büyük nedeni olarak gösterilen stres erken boşalmanın nedenlerinin başını çeker. Her ne kadar çıkılmaz bir iş gibi gözükse de çözüm önerileri çok fazla ve bunları uygulayarak başarıya çabucak ulaşabilirsiniz. Porcodile sprey sayesinde ilişkinizin süresini uzatabilir ve bu ürün sayesinde ilişkilerinizde kendinizi daha güçlü hissederek hem siz hem de eşiniz unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

En Az 30 Dakika !

Erkekler için cinsel sağlık ürünleri ortaya koyan köklü Porcodile markası çıkartmış oldukları bu geciktirici sprey ile her zaman ki gibi piyasaya bomba gibi düştüler. Porcodile sprey geciktirici ürünler aleminin en fazla tercih edilen markası ve ürünüdür. Porcodile markası ürünlerini kullanan tüm müşterilerine eşit derecede yaklaşır ve herhangi bir güvensizlik sorunu yaşatmadan kapıda ödeme seçeneği ile müşterileriyle buluşturuyor.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey nasıl kullanılır? Nasıl olur da bir sprey geç boşalmamı sağlar? gibi soruları olan erkek okurlarımız bu soruların cevapları aslında çok basit. Tamamen penisiniz de ki sinirler ve  hücrelerle alakalı bir çözüm. Geciktirici spreyler sinirlerinizin ve hücrelerinizin işleyişlerini yavaşlatır ve geç boşalmanıza olanak sağlar. Cinsel birlikteliğe başlamadan önce yarım saat önce Porcodile sprey penisinize 3 kere sıkılır ve minimum 30 dakika ilişki yaşamanıza garanti verir.

Porcodile Sprey Fiyatları

Porcodile sprey tanıtım nedeniyle fiyatlarında cüretkar bir indirim uygulayarak müşterilerini şaşırtmayı başardı. Diğer geciktirici spreyler gibi fiyatlarını astronomik rakamlar olarak satışa sunmuyorlar. Hem fiyat açısından hem de performans açısından en etkili ve en uygun olmayı başaran bu geciktirici sprey piyasaya çıktığı günden itibaren erken boşalan erkeklere adeta sihirli değnek gibi geldi. Kullanan erkeklerin 30.000’i %98 başarıya ulaşırken bu %2’lik kısım ise doğru kullanamadıklarından dolayı başarıya ulaşamadıklarını belirttiler. 1 kutu Porcodile sprey 49 TL olarak satışa çıktı.

Daha detaylı bilgi almak ve satın alma işlemlerinizi başlatmak için arayabilirsiniz : 0546 440 0900 & 0850 885 19 44

 

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*