Sıkça Sorulan Sorular

Geciktirici Sprey kaç dakika geciktirir ?

Belirtilen kullanım talimatlarını yerine getirdiğiniz zaman 30-45 dakika arasında ilişki süreleriniz uzayacaktır.


Daha önce geciktirici kullandım fakat etki göremedim?

Bu tarz soruları bir çok müşterimizden alıyoruz ve şu örneği veriyoruz. Murat 124’de bir arabadır Volvo’ da bir arabadır. Bundan dolayı kullanılacak olan bütün geciktirici spreylerde aynı etkiyi beklemeniz yanlışlık olur. Ürünümüz Almanya’dan resmi olarak ithal edilip, 45 yıldır da üretimde kalmayı başarmıştır.Lütfen merdiven altı geciktirici spreyler ile Delay 48000 isimli geciktirme spreyini kıyaslamayınız. Ayrıca biz müşterilerimize iade garantisi sunmaktayız. Memnun kalmadığınız geciktirici ürünümüzü dilediğiniz alternatif ürünler ile koşulsuz değişimini yapabileceğimiz gibi, dilerseniz de para iade hakkınızı da talep edebilirsiniz.


Bir kutu geciktirici sprey kaç kullanımlıktır ?

Ürünümüz toplamda 150 sıkmalık olup, 50 farklı ilişkide rahatlıkla kullanılabilir. Bu rakam (+-) 5 oynayabilir.

geciktirici


Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim ?

Elbette. Dilerseniz sitemiz üzerinden, dilerseniz de kapıda kredi kartınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ekstrenizde cinsel ürünler ile ilgili hiçbir bilgi yer almayacaktır.


Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Tabi ki. Sipariş formundan kapıda ödeme seçeneğini seçerek, ürünü teslim alırken kargo görevlisine ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kurye içeriği biliyor mu ?

Kesinlikle hayır. Ürünlerimiz kapalı kargo poşetinde teslim edildiği için, ürünü size getiren kurye, ürün içeriğinden habersizdir.


İş arkadaşıma teslim edilirse ?

Ürünlerimiz kimlik ile teslim edileceği için, yakınlarınız da dahil olmak üzere bir başkasına kesinlikle teslimatı gerçekleştirilmemektedir. Ayrıca ürün dışarıdan anlaşılmayacağı için de gönül rahatlığıyla ev veya iş adresinize sipariş verebilirsiniz.


Ev veya iş adresime ürünün gelmesini istemiyorum ?

Olur tabi ki. Size en yakın Aras veya Sürat kargo şubelerine ürününüzü bırakırız. Müsait olduğunuz ilk 3 iş gününde siz gidip ürününüzü kendiniz teslim alabilirsiniz.


Toplu alım yapmak istiyorum.

Toplu alımlarda indirimlerimiz mevcuttur. Lütfen telefon veya canlı destek operatörlerimiz ile iletişime geçiniz.


Daha fazla bilgiye ihtiyacım var ?

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için canlı destek ve telefon operatörlerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 0546 440 0900 numaralı cinsel sağlık danışma ve sipariş hattımızı ücretsiz dakikalarınız ile arayabilirsiniz.

Delay 48000