Stag 9000 Geciktirici Sprey

Geciktirici sprey
Stag 9000

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler Stag 9000 geciktirici sprey markasını mutlaka tanırlar. Stag uzun yıllardır Almanya’da üretilen ve dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen kaliteli bir üründür. Halk arasında üzerindeki logodan dolayı “geyikli sprey” veya “geyikli geciktirici” olarak da isimlendirilir.

Stag 9000 geciktirici sprey sipariş ve bilgi hattı 7/24 açıktır : 0546 440 0900

Stag 9000

Stag 9000 isimli geciktiricinin bir kutusu haftada 3 defa ilişkiye giren yetişkin bir bireye 10 hafta yani 2,5 ay süresince yeterli olmaktadır. İlişkilerden ortalama yarım saat önce penisin uç kısmına sıkılarak kullanılan Stag geciktirici sprey, ilişki sürelerini yarım saatin üzerinde uzattığından dolayı, en çok tercih edilen geciktiriciler kategorisinde yer alır.

Stag kelimesi İngilizce’de geyik manasına gelmektedir. Üretici Alman firması neden bu şekilde bir isim kullandı düşünülür ama logosundan dolayı da Stag 9000kullanan bir kişinin ismini ve logosunu unutmadı düşünülürse bizce çok doğru bir seçim gerçekleştirmişler.

Stag Fiyatları

  • 1 kutu Stag 9000 fiyatı 49 TL,
  • 2 kutu Stag sprey fiyatı 79 TL,
  • 3 kutu Stag 9000 geciktirici sprey fiyatları ise 99 TL’dir.

2 veya 3 kutu Stag 9000 geciktirici siparişi verdiğiniz zaman yanında Delay 48000 isimli geciktirici spreyi veya geciktirici kremi de hediye olarak gönderiyoruz.

Stag spreyi kullananlar genelde bırakamadıklarından dolayı genellikle tek alımda en az 3 kutu sprey siparişi veriyorlar. bundan dolayı bu tarz düzenli müşterilerimize ufak çaplı hediyeler göndererek sadakatlerini ödüllendirmek istiyoruz.

Geciktirici Sprey Kaç Dakika Geciktirir ?

Aslında bu soruya net bir şekilde yanıt verebilmemiz için bütün erkeklerin aynı metabolizmaya sahip olmaları, aynı ruh halinde bulunmaları ve aynı ortamda ilişki yaşamaları gerekir. yani herkesin birer robot olması gerekir. Fakat uzun yıllardır yüzün üzerinde Stag 9000 isimli geciktirici sprey sponsorluğunda yapılan klinik çalışma sonuçlarını ele alacak olursak, geciktirici ilişki sürelerini ortalama 30-45 dakika arasında geciktirmektedir. Bu deneye katılan erkeklerin boşalma sürelerinin 3-9 dakika arasında olduğunu ve ne kadar güzel bir etki gösterdiğini de unutmamak gerekir.

Stag 9000 Siparişi

Stag geciktirici sprey siparişi vermek için yazımızın üst bölümünde de belirttiğimiz 0546 440 0900 numaralı Stag sprey sipariş hattını 7 gün 24 saat arayabileceğiniz gibi, dilerseniz de canlı destek operatörlerimizden de sipariş kaydınızı oluşturabilirsiniz.

 

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*