Stag Sprey

Geciktirici sprey

Azdırıcı sdaasdadStag sprey

Dünya genelinde erken boşalma sorunu ile başa çıkmaya çalışan erkeklerin ortak tercihi olan Stag sprey Türkiye’de de satılmaya başlandı. Ülkemiz cinsel sağlık piyasasında son 7 aydır satış satışı yapılmaya başlandı.

Erken boşalma problemi yaşayan erkekler ise geciktirici spreyler kullanarak bu soruna son vermek isterler. Erkeklerin en çok merak ettiği soruların başında ise geciktirici sprey fiyatları bulunmaktadır. Biz de bu makalemizde bu konuyu ele alacağız.

Erken boşalma sorunu günümüz erkelerin en büyük problemi olarak sayılabilir. Birçok erkeğin sırf bu problem yüzünden ilişkisi veya evliliği son bulmaktadır. Geciktirici sprey kullanarak bu probleme dur demenin tam zamanı. Peki, geciktirici sprey fiyatları ne kadar? Geciktirici sprey fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Piyasada çok fazla geciktirici sprey bulunmakta ve bunların birçoğu sahte ürün olup bakanlık tarafında onaylı değildir. Ürünün sahte olup olmaması, içeriğinin kullanıcıya sunulmamış olması gibi durumlar geciktirici sprey fiyatlarını etkilemektedir.

geciktirici sprey ücretleri

Geciktirici sprey fiyatları genel olarak 49 TL den başlamaktadır. Piyasada bu fiyatın altında satılan ürünleri sakın tercih etmeyiniz. Aksi takdirde hem sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz hem de paranız boşa gider. Geciktirici sprey fiyatları bu fiyattan başlar ve alacağınız üründen ürüne farklılık gösterir. Piyasada kendini kanıtlamış ve müşteri memnuniyeti ile göz doldurmuş olan Stag 48000 hakkında biraz bilgi vereceğiz.

Stag 9000

Geciktirici Stag sprey 9000, içeriği tamamen bitkisel malzemelerden formülize edilmiş olup cinsel sağlığındaki en büyük sorunlardan olan erken boşalma sorununuza yardımcı olacak olan spreydir.

Stag 9000, erotik filmlerdeki oyuncuların bizzat kendilerinin kullandığı bir üründür. Penis ucundaki hassasiyeti azaltarak uzun süre sevişme imkanı sunan Stag 9000 geciktirici sprey bu konuda kendini ispatlamıştır. Stag 9000 ürününün bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Stag 9000’in erken boşalma sorununuz ilişkiye girer girmez ise 3 kere püskürtmelisiniz. Cinsel ilişki süreniz 15 veya 30 saniye sürüyorsa birleşimden önce 10 dk önce penis sert haldeyken penis ucuna ve gövdesine bir kere sıkıp kuramasını beklemelisiniz. Eğer normal ilişki süreniz 7 ile 9 dakika arasında ise ilişkiye girmeden 5 dk önce penis ucuna sıkmanız yeterli olacaktır.

Stag 9000 Sipariş Hatları asdaf

Almanya’da 43 yıldır üretimde olan Stag sprey ürünümüze güveniyoruz ve size iade garantili olarak ürünümüzü teslim ediyoruz. Stag 9000 sprey şimdi Avrupa İlaç A.Ş. güvencesiyle Türkiye’de.

Sipariş telefonları üzerinden vereceğiniz Stag 9000 Siparişleriniz, kapalı kargo poşetinde üzerinde firma ve ürün ismi yazmadan size teslim edilecektir. Kargoyu size getiren kargo görevlisi dâhil kargo içeriğini kesinlikle bir başkası bilememektedir.

Stag 9000 siparişi vermek İçin Hemen Arayabilirsiniz = 0546 440 0900 veya 0242 606 0543

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*