Viga Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey

Viga Sprey Kullanımı

Viga sprey kullanımı , penisin sadece sünnetlik kısımına uygulanması gereken bir çeşit lokal anestezi yöntemidir. Bir çok müşterimiz ile yaşadığımız diyaloglar, piyasada faaliyet gösteren bir çok firma ve çalışanının geciktirici spreyler nasıl kullanılır konusunda pek bir bilgileri olmadıkları için viga sprey kullanımı hakkında bir bilgisi olmayan erken boşalma sorunu olan erkekleri yanlış yönlendiriyorlar. Gün içerisinde aldığımız onlarca telefonlardan bazılarında müşterilerimize tavsiye ettiğimiz geciktirici spreyleri kullandıklarını fakat hiçbir etki göremediklerini söylemektedirler. 6 yıllık iş tecrübemiz bize bu ürünlerin %100 memnuniyet sunduğu kanısında olmamızı sağlamaktadır.  Bunun sadece iki açıklaması olabilir, bunların birincisi ve en önemlisi aldığınız ürünün merdiven altı üretimi diye tabir ettiğimiz sahte ürünler olması, diğer bir nedeni ise yanlış yönlendirmeye bağlı olarak, viga sprey kullanımı hakkında bir bilgileri olmadan kullanılmasıdır. Müşterimiz geciktirici spreyi penisin testisler ile birleştiği bölgeye alt ve üst taraftan sıkarak kullandığını belirtiyor. Bu son derece mantıksız bir kullanım ve viga sprey kullanımı ‘nın yanından berisinden geçemez. Viga sprey ilişkiye başlamadan yarım saat öncesinden penisin sadece uç kısmına 3 defa sıkılarak kullanılır.

Viga Sprey Nedir?

Viga markası Almanya menşeili bir erkeklere özgü cinsel sağlık ürünler satan ve bu sektörde kendini çeşitli ödüllerle kanıtlamış bir şirkettir. Viga markası ürünlerinin hepsini bitkisel ürünlerden elde ederek müşterilerine %99’luk bir garanti oranı vererek bu %1’lik kısımın ise bünyelerinden dolayı ya da yanlış kullanımdan dolayı olacağını belirtir. Viga geciktirici sprey ise bu firmanın en çok sivrilen ve bu geciktirici spreyler piyasasında kendini kanıtlamış aynı zamanda ise hem dünya hem de Türkiye’nin en çok satanlar listesinde yer alan bir üründür.

Viga Sprey Fiyatları

Viga geciktirici sprey bitkisel olmasıyla beraber aynı zamanda da hesaplıdır. Diğer geciktirici spreyler gibi uçuk rakamlar ile erken boşalma sorunu yaşayan erkekleri de üzmez her bütçeye uygun ürünler ile erkekleri mutlu etmeyi başarmıştır. Viga sprey kullanımı hakkında detaylı bilgiye ulaştığımıza göre Viga geciktirici spreyin fiyatları ise 1 kutu fiyatı 49 TL, 2 kutusu 79 TL, 3 kutusu ise 99 TL.

Daha detaylı bilgiye sahip olmak ve ya satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmek için : 0546 440 0900

 

geciktirici büyütücü

İlk yorumu siz bırakın

Yorum Bırakın

E Mail adresiniz gizli tutulacaktır.


*